SAUNA FIŃSKA

Jest to idealna metoda na detoksykację organizmu, która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco. Temperatura w saunie wynosi między 80 a 100 st. C. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do poprawy krążenia i zwiększenia wydajności organizmu.

SAUNA INFRARED

Tzw. sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Sauna infrared jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy ona oczyszczeniu ciała, poprawie jędrności skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

JACUZZI

Idealne miejsce na głęboki relaks i odprężenie. Kąpiel perełkowa z hydromasażem działa jak antidotum na stres oraz napięcie nerwowe. Musująca, ciepła woda neutralizuje bóle, ujędrnia skórę oraz rozluźnia mięśnie. Kąpiele zbawiennie wpływają również na wysokie ciśnienie, ból głowy oraz chroniczne skurcze mięśni, a wytwarzane podczas nich endorfiny wprowadzą każdego w pozytywny nastrój.

HYDRO JET

Suchy masaż na łóżku wodnym to przyjemny zabieg – nie tylko dla duszy, ale także dla ciała. Działa odprężająco i relaksująco. Pobudzając krążenie oraz usprawniając przepływ limfy, pomaga zlikwidować cellulit i obrzęki. Przyspieszając proces przemiany materii, ułatwia odchudzanie. Ponadto świetnie sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości bólowych, działając niczym akupresura.

GROTA SOLNA

Przebywanie w grocie solnej szczególnie wskazane jest dla osób cierpiących na przewlekłe dolegliwości ze strony układu oddechowego, takie jak astma czy alergie. Czyste, nasycone mikroelementami powietrze w grocie solnej korzystnie działa na górne drogi oddechowe. Pobyt w grocie solnej zalecany jest też dzieciom mieszkającym w dużych aglomeracjach, które źle reagują na zanieczyszczone powietrze.